/Files/images/1398666888_1335517575_oxorona.jpgЗвіт про проведення Тижня охорони праці в ДНЗ № 11 «Золотий ключик»

На виконання Законів України «Про освіту, «Про охорону праці», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001р. № 563, наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради №10 – аг від 11.04.2016 р. «Про організацію та проведення тижня профілактики та культури безпеки праці в установах та закладах освіти міста», наказу ДНЗ № 11 «Золотий ключик» №24-аг від 14.04.2016 р. «Про організацію та проведення тижня безпеки праці в дошкільному навчальному закладі до Всесвітнього дня охорони праці», з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я і життя учасників навчально-виховного процесу з 22.04.2016 року по 28.04.2016 року проведено Тиждень охорони праці.

Мета проведення Тижня охорони праці: комплексне розв’язання питань забезпечення умов виховання, навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності дошкільного закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Колектив закладу був ознайомлений з наказами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та дошкільного навчального закладу щодо організації Тижня.

До участі в Тижні був залучений профспілковий комітет.

Завідувачем ДНЗ та головою профспілки була розроблена програма заходів Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Всі заплановані заходи були виконані.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Переглянуті всі інструкції з охорони праці, ведення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками.

Спільно з профспілковим комітетом проконтрольовано стан виконання колективного договору, розділ «Охорона праці»; стан ведення трудових книжок працівників.

Приведено у відповідність до діючого законодавства документацію щодо атестації робочих місць за умовами праці./Files/images/n5831.jpg

У куточках з охорони праці розміщений інформаційний матеріал з розділу охорони праці.

Протягом Тижня охорони праці з дітьми були проведені:
- Дидактичні ігри: «Добре – погано», «Захисти себе малюк», «Свої – чужі»;
- Бесіди «Як уникнути неприємностей», «Сам удома», «Вогонь-друг, вогонь – ворог».
- Сюжетно – рольові ігри: «Будівництво», «Перукарня», «Лікарня».
- Розваги для дітей «Спритні рятівники»; «Моє здоров’я та його безпека»;
- Гра – драматизація «Семеро козенят»;
- Виставка малюнків на тему безпеки життєдіяльності.

Керівником закладу проведено консультацію для працівників з проблеми «Дотримання правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності».

Медичною сестрою Іваніцькою Т.А. проведена лекція для працівників дошкільного закладу та батьків «Правила надання першої долікарської допомоги».

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi