• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Віртуальний методичний кабінет
Ми раді зустрічі з Вами в нашому садочку «Золотий ключик», де панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія. Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися…

Справді, можна усе, але за важливих умов: поважати інших так, як поважаєш себе! Допомагати один одному, радіти успіхам інших, бути добрим, уміти співчувати. Наш колектив вважає, що діти – це паростки життя, і ми плекаємо їх з любов’ю!

Програми, за якими працює дошкільний заклад
у 2017/2018 навчальному році

Комплексні освітні програми:

- Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля". / О.І.Білан;

Парціальні освітні програми:

- «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.);
- «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.);
-Дитина в світі дорожнього руху.
Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху.
- «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт.- Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.).
"Цікаві шашки", програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт.- Семизорова О.В.Романюк, Г.П.Дульська).

Пріорітетні завдання на 2017/2018 навчальний рік

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2016/2017 н.р., досягнення і перспективи розвитку, інструктивно-методичні рекомендації Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році № 1/9-322 від 13.06.2017 р. , Щодо організації роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах№ 1/9-454 від 02.09.2016 р., Щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи дошкільних навчальних закладах № 1/9-456 від 02.09.2016 р., Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах №1/9-396 від 25.07.2016 р.педагогічний колектив у наступному 2017/2018 н.р. буде спрямовувати свою діяльність на розв’язання основних пріоритетних завдань:

1. Забезпечити відповідність змісту освітньої роботи з дітьми дошкільного віку основним вимогам та концептуальним засадам Базового компонента дошкільної освіти України та чинних комплексних, спеціальних, парціальних програм, які основними засадами визначають цілісний підхід до формування дитячої особистості, підготовку її до органічного, безболісного входження до соціуму, освоєння основних видів життєдіяльності, інтеграції родинного й суспільного виховання.

2. З метою реалізації концепції «Нова українська школа» спрямувати діяльність дошкільного навчального закладу на забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками, створення оптимальних умов для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти.

3. Створити умови для накопичення дошкільниками соціального досвіду, розвитку комунікативної сфери, основ соціальної компетентності, готовності до соціально-суспільних змін в майбутньому житті.

4. Продовжити формувати здоров’язберігаючу компетентність дітей шляхом активізації рухового режиму та забезпечення доступних знань та умінь про здоровий спосіб життя, впроваджувати у педагогічний процес новітні методики здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi