• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звернення громадян

Звернення громадян

У рубриці «Звернення громадян»

Ви можете дізнатись про нормативні документи, відповідно до яких здійснюється розгляд звернень громадян.

Шановні громадяни!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутись до адміністрації ЗДО в письмовій або усній формі із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) та скаргами, а також за телефонами (04563)8-79-82, (04563)8-76-89.
Слід пам’ятати, що письмові звернення громадян, які не містять зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, визначаються анонімними і розгляду не підлягають.
Письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
________________________________________

Нормативно-правова база:

Закон України " Про звернення громадян" від 2 жовтня 1996 року № 393/96-ВР ( із змінами від 11.10.2018р)

Кiлькiсть переглядiв: 628

Коментарi